ספר - אור בקצה קומראן
בספר זה מגלים הקוראים את סודותיה של כת האיסיים, שחייתה באזור קומראן בתקופת בית שני, בעיצומן של הרדיפות אחר ישוע הנוצרי הקרוי משיח.
הספר עוסק בשני בני דודים – נמרוד ואסף, אשר בשנות העשרים לחייהם מחליטים להצטרף אל הכת ולעזוב את משכנם הנוח בצפון ארץ ישראל. הם נכנסים לנבכי הכת – נמרוד מקבל הכשרה של מנהיג פוטנציאלי, ואילו אסף מקבל הכשרה כרופא מהכוהן אסא, שומר ארון הקודש בכת.
במהלך העלילה, מקבל סיפור חייהם של השניים תפנית משמעותית: נמרוד מקבל מסרים ממלאכי עליון כי עליו לכנס את צעירי הכת לפעילות עצמאית שאינה מקובלת בכת, ואילו אסף מתאהב בבת דודתו הרחוקה מרים, הנמצאת בכת הרבה לפניו. מרים משיבה אהבה לאסף ונזכרת בחייהם הקודמים שבהם היה אחיה התאום, עת שימשה כוהנת מצרייה במצרים, ואילו נמרוד נתקל בקשיים עצומים בדרכו החדשה לאמונה ולמנהיגות, שהסתיימו בטרגדיה.זהו ספר פנטזיה רווי מתח, מסתורין, אהבה, הרפתקה ובגידה, על יכולתם של אנשים להתעלות ולהתגבר על אתגרים בנתיב חייהם בדרך למימוש עצמי. ברקע, הוא מפיח חיים בתקופה חשובה מאין כמותה בהיסטוריה של העם היהודי.
הספר מחבר לרוח הגדולה, יש בתוכו קידוד ידע, המסייע להתעלות ואחדות שלושת הגופים (גוף, נפש, רוח).
הספר מבוסס על ידע רוחני מזכרונותיי מגלגול קודם בתקופה ההיא.

כדי לרכוש את הספר, נא להעביר בביט 98 ש"ח אל עדייה שפירא, טלפון 050-6974477 ובנוסף נא למלא את הפרטים בדף "צור קשר", כולל שם מלא, מספר טלפון נייד, כתובת מגורים מלאה ומיקוד.
המחיר כולל משלוח בדואר רשום.

פרטים לגבי הספר בגרסתו באנגלית ניתן למצוא בגרסא האנגלית של האתר, ב
https://www.adiya-shapira.com/t-en-us